MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 7748513
*
nr 774 8513
Karmstolar
1 par, tidigt 1900-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 17:48:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/8 13:53:40
1
Vinnande bud
26/8 15:20:30
2
700 kr
27/8 13:54:17
3
800 kr
27/8 17:01:04
4
1.300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:14
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21
*
Karmstolar
nr 774 8513
Karmstolar
1 par, tidigt 1900-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/8 13:53:40 | 1 | Vinnande bud |
26/8 15:20:30 | 2 | 700 kr |
27/8 13:54:17 | 3 | 800 kr |
27/8 17:01:04 | 4 | 1.300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:14 -
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:54 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03 -
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21